.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶

دیدار استاندار خراسان رضوی با والدین شهیدان تهامی در خلیل آباد

استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به خلیل آباد با والدین شهیدان تهامی دیدار کرد.

استاندار خراسان رضوی در جریان سفر به خلیل آباد با والدین شهیدان تهامی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این دیدار شهدا را انسان‌های کاملی توصیف کرد که هر کدام الگو و اسوه‌ای عملی برای مردم جامعه بودند و افزود: شهدای گرانقدر به برکت تربیت صحیح در دامان پاک مادران و لقمه حلال پدران، از آزمون الهی سربلند بیرون آمدند و با درک صحیح از زمان، دشمن شناسی و سر سپردگی به ولایت بهترین معامله را با خداوند متعال کردند.
وی گفت: این عزیزان با جانفشانی و از خودگذشتگی چنان مدارج رشد و تعالی را پیمودند که بسیاری از بزرگان به جایگاه آنان غبطه می‌خورند و آرزومند مقام آنها هستند.
استاندار خراسان رضوی با بیان این که دستاوردهای امروز کشورمان در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و نظامی مرهون خون پاک شهیدان است، خاطرنشان کرد: اقتدار روز افزون نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف بین المللی، حاصل روحیه استقلال طلبی و خود باوری است که شهیدان و امام شهیدان برای ما به ارمغان آوردند.
رشیدیان اخلاص در عمل، ساده زیستی، مردم داری، وابسته نبودن به تعلقات دنیوی و نوع نگاه شهدا به زندگی از جمله مواردی ست که باید همواره مورد توجه و سرلوحه زندگی ما قرار داشته باشد.
وی با تاکید بر تلاش در راستای تحقق آرمان‌های متعالی شهیدان، افزود: به عنوان وارثان شهدا باید به گونه ای رفتار کنیم که مدیون خون آنان نبوده و همواره دعای خیر شان بدرقه راه ما باشد.
گفتنی است؛ حسن فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی نیز به نمایندگی از استاندار، با ایثارگران شاغل در فرمانداری و بخشداری های تابعه ی شهرسان خلیل آباد دیدار و گفتگو کرد.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۸۵۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان