.
۱۴۰۰/۰۷/۱۹

استاندار خراسان رضوی در نشست جمع‌بندی سفر به شهرستان تربت‌جام مطرح کرد؛

تحرک جدی در فعالیت‌های عمرانی و اقتصادی تربت‌جام با ۵۵ مصوبه سفر به شهرستان/توجه به مناطق کم برخوردار از اهداف ما در سفرهای شهرستانی است/نگاهی همه جانبه به اقلیم خراسان رضوی و ۳۳ شهرستان‌ آن داریم

استاندار خراسان رضوی ضمن بیان اینکه توجه به مناطق کم برخوردار از اهداف مدیریت استان در سفرهای شهرستانی است، گفت:نگاهی همه جانبه به اقلیم خراسان رضوی و ۳۳ شهرستان‌ آن داریم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در جلسه جمع بندی سفر به شهرستان تربت‌جام که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: هدف از سفرهای شهرستانی اشراف بر پتانسیل‌های مناطق مختلف استان و برطرف‌سازی مشکلات مردم است.
 
استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه تاکنون در تمام شهرستان‌های استان حضور پیدا کرده‌ایم، ادامه داد: امروز توفیق داشتیم و در قالب سی و یکمین سفر شهرستانی در شهرستان تربت جام حضور پیدا کردیم‌.
 
 باید گفت رفع محرومیت و توجه به مناطق کم برخوردار از اهداف ما در سفرهای شهرستانی است.
وی تاکید کرد: حضور میدانی در شهرستان‌ها باید یک الگوی رفتاری برای مدیران باشد که توجه ویژه به کل مناطق استان داشته باشند.
 
معتمدیان با بیان اینکه نگاهی همه جانبه به اقلیم خراسان رضوی و ۳۳ شهرستان‌ آن داریم، خاطرنشان کرد: این شهرستان‌ها نیازمند توجه از سوی ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی هستند.
 
استاندار خراسان رضوی با اشاره به مصوبات این سفر عنوان کرد: ۵۵ مصوبه در حوزه عمرانی، زیرساختی، اقتصادی در سفر به شهرستان تربت جام تصویب شد که زمان شروع پروژه و تکمیل آنها کاملا مشخص است. در این راستا با اجرای این مصوبات شاهد تحرک جدی در فعالیت‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان تربت جام خواهیم بود. 
 
وی با اشاره به اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های دولت سیزدهم است، گفت: نیاز است تا از ظرفیت‌های قانونی برای واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به بخش‌های مختلف نظیر بخش خصوصی استفاده شود. لذا در شهرستان هم فرماندار پروژه‌هایی که امکان واگذاری دارد را احصا و اعلام کند.
 
معتمدیان به ظرفیت‌های بالقوه شهرستان تربت‌جام اشاره کرد و ادامه داد: کشاورزی، دامداری و معادن از پیشران‌های اصلی شهرستان تربت‌جام هستند. بدین منظور هر شهرستان یک پتانسیل دارد که برنامه‌های توسعه‌ای را باید بر مبنای ظرفیت‌های همان شهرستان تدوین کنیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۰۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید


نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان