.
۱۴۰۰/۰۸/۲۸

استاندار خراسان رضوی در نشست با فرمانداران تاکید کرد:

بسیج همه ظرفیت‌ها در خدمت رسانی به مردم

استاندار خراسان رضوی خطاب به فرمانداران تاکید کرد: همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم باید بسیج شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در جلسه با فرمانداران که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: درست است که نابسامانی‌های اداری وجود دارد اما در بزنگاه‌ها باید از این نابسامانی‌ها عبور بکنیم.
استاندار خراسان رضوی خطاب به فرمانداران ابراز کرد:  همه ظرفیت‌ها را برای خدمت به مردم بسیج کنید.
وی بر کنترل بازار تاکید کرد و گفت: از جایی که بازار زود تحت تاثیر عملیات روانی قرار می‌گیرد، فرمانداران باید با مدیریت از وارد شدن شوک به بازار جلوگیری کنند.
نظری خاطرنشان کرد: تسهیل و روان سازی امور جاری و پاسخگویی به مردم در ادارات شهرستانی باید جاری و ساری باشد تا رضایتمندی و آرامش مردم در این حوزه حاصل شود. 
استاندار خراسان رضوی بر فعال سازی بخش‌های راکد تاکید کرد و ادامه داد: هر چقدر برش‌های عملیاتی خود را محدود بکنیم از نظر اجرای عملیات راحت تر خواهیم بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود متذکر شد: در کنار ارتقا بهره وری و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود نباید از راه‌اندازی ظرفیت‌های جدید غافل شویم. 
نظری بر داشتن اهداف عملیاتی قاطع برای پیشبرد امور تاکید کرد و گفت: برای رسیدن به اهداف مورد نظر نیاز به یک برنامه جهشی جبرانی داریم. 
استاندار خراسان رضوی گفت: اگر در یک دستگاه اجرایی شهرستانی کندی احساس می‌شود مجموعه مدیریت شهرستان باید برای فعال شدن آن تلاش کنند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۴۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید


نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان